Німеччина

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В зв’язку з пандемією COVID-19 влада Німеччини не встигла розпочати офіційне працевлаштування українських фахівців з освітою ПТУ, технікумів в 2020 році, як планувалося.  Будемо надіятися, що в 2021 році програма почне працювати.

Працевлаштування в Німеччині 

Агентство розпочинає програму офіційного працевлаштування громадян України  в Німеччині  доглядальницями  з оформленням німецької робочої візи на 180 днів на підставі дозволу на роботу від німецького центра зайнятості та трудового контракту з німецьким роботодавцем. Старт програми повинен був розпочатися в березні 2020 року, але через коронавірус-19 перенесли на червень. Бажаючим працевлаштуватися в Німеччині необхідно відвідати  агентство в м. Вінниці, вул. Соборна 66, офіс 309 та підписати відповідний договір про працевлаштування і надати копії документів для передачі в Німеччину з метою підготовки дозволу на роботу і оформлення трудового договору.  Подача підготовлених агентством документів в посольство для оформлення робочої візи здійснюється особисто майбутнім заробітчанином. Робоча віза оформляється в німецькому посольстві в м. Києві. 

                                                                           Необхідні документи

Закордонний, внутрішній паспорт та ідентифікаційний номер

Документ про медичну освіту (обов’язково), кваліфікацію або рекомендації (якщо є)

Трудова книжка (якщо є)

Документ про знання німецької мови на рівні Б1 з інституту Гете

Санітарна книжка (відсутність СПІДа, гепатита, сіфіліса, туберкульоза). Оформити перед подачею документів на візу.

Дві кольорові свіжі фотографії (паспортного зразка і в повний зріст)

                                                                                     Заробітна плата:  

 Для доглядальниці 250 – 300 грн./годину, або 40000 – 55000 грн./місяць в залежності від кваліфікації, освіти, досвіду роботи, кількості відпрацьованих годин, знання німецької мови з проживанням і харчуванням за рахунок роботодавця. Робота в пансіонатах для людей похилого віку, лікарнях або сім’ях. Можливий ненормований робочий день (за згодою сторін).                                                                                               

Вартість оформлення робочої візи і працевлаштування:  6000 грн. (в день підписання договору з агентством, вноситься 50% передоплати 3000 грн., решта перед подачею підготовлених документів в німецьке посольство на робочу візу.

Термін оформлення трудового контракту і робочої візи:  6-8 тижнів

Вимоги до доглядальниці: наявність медичної освіти та досвіду роботи медсестрою (фельдшером). Вік 28 – 55 років, без ожиріння. Фізично і психологічно здорові. Знання німецької мови на рівні Б1, підтвердженого інститутом Гете. Відсутність судимості та шкідливих звичок (не палити і не пити алкоголь). Терпеливий характер, готовність бути прислугою. Бути чесною, працьовитою, відповідальною, якщо цього не має, Ви не зможете працювати доглядальницею в Німеччині.      

Порада заробітчанам: Німеччина нова країна для ринку праці громадян України і як все нове викликає певний страх, сумнів і не впевненість у власних силах. Але хіба ми дурніші за поляків, словаків, чехів чи угорців, які їдуть в Німеччину на заробітки, а ми вимушені працювати у них і отримувати зарплату меншу в 3 рази ніж платять в Німеччині. Проста арифметика: в Польщі зарплата в 3 рази більша ніж в Україні і тому там щорічно на заробітках 3 млн. громадян України, а в Німеччині зарплата в 3 рази більша ніж в Польщі і 1,3 млн. вільних, не зайнятих  вакансій. Так чому б не зайняти одну з цих вакансій, яка оплачується в 9 раз вище ніж аналогічна в Україні?  На сьогодні агентство може запропонувати в Німеччині лише одну вакансію – доглядальниці. (тут кілька причин і коронавірус-19 так і самі українці, які приїхали в Німеччину і працюють нелегально по фальшивим литовським і румунським ID карткам та польським листкам відрядження. Нелегалів не поважають ні в одній країні. Але з Нового 2021 року для фахівців з України обіцяють розширити список вакансій для офіційного і законного працевлаштування. Вчіть німецьку мову.

                                                             ФОП «Агентство зайнятості Нагірняк-2003» 

                             м. Вінниця, вул. Соборна 66, офіс 309.   Тел. моб. 067 739 77 38 (вайбер)

                           Графік роботи: 9.00 – 18.00     Обід: 13.00 – 14.00     Вихідні: субота, неділя.