Молодіжна програма AU-PAIR

Au-Pair – міжнародна молодіжна програма культурного обміну, яка була створена в 1969 році. Основна мета програми – досконале вивчення мови та культури країни перебування. Спочатку в ній приймала участь молодь з 9 країн Європи, а сьогодні Статут програми прийняли майже всі країни світу, в тому числі Україна.Чому країни та сім’ї зацікавлені  приймати у себе Au-Pair:

Розвинені країни Європи, США зацікавлені, аби іноземна молодь, проживши 1-2 роки в їхній державі вивчила мову, культуру, звичаї та менталітет країни перебування. Таким чином, країни рекламують себе, свої можливості, досягнення і переваги.
Дуже зручно, що в сім’ї  є Au-Pair, до якого вже звикли діти і який завжди може залишитися з ними, коли батькам потрібно на роботу, або у інших справах. Також сім’ї цікаво познайомитися з Au-Pair з іншої країни, культурою та звичаями. Крім того, сім’ї, які приймають Au-Pair отримують податкові пільги.

Перспективи для Au-Pair:

Бажаючий кандидат підписує  договір з українським агентством на пошук іноземної сім’ї та на підготовку необхідних документів для офорлення річної європейської візи «Au-Pair», або американської річної J-1. Іноземна сім’я після вивчення документів і фотографій українського кандидата та спілкування з ним за допомогою Skype підписує стандартний договір, затверджений міжнародною програмою Au-Pair, де чітко прописані права, обов’язки, відповідальність сторін. За дотриманням умов договору в кожній країні спостерігає незалежний координатор програми.
Досить просто досконало вивчити іноземну мову, проживши 1-2 роки в країні, для мешканців якої ця мова є рідною, постійно чути «живу» мову повсюди (на вулицях, в магазині, по радіо і телевізору, в театрах і кафе), спілкуючись щоденно з носіями мови та відвідуючи мовні курси. У Вас просто не буде можливості досконало не вивчити мову. Скоріше почнете забувати рідну мову, ніж не вивчите іноземну. Спілкування в сім’ї, з дітьми, іншими AU-Pair також допомагає цьому.
Вільне володіння іноземною мовою відкриває перед Au-Pair широкі перспективи в області освіти за кордоном. Отримавши диплом престижного Європейського чи США коледжу або університету, зможете влаштуватися на роботу та отримувати достойну з/п 3000-5000$/міс.
Працюючи в якості Au-Pair, маєте можливість заробити кишенькові гроші від 300 до 800 $/міс. (в залежності від країни перебування).
Отримайте можливість побачити світ, знайти друзів в країні, яка на 1-2 роки стане вашою домівкою.