Німеччина

В зв’язку з пандемією COVID-19 влада Німеччини не встигла розпочати офіційне працевлаштування українських фахівців з освітою ПТУ, технікумів в 2020 році, як планувалося.  Будемо надіятися, що в 2021 році програма почне працювати.

Працевлаштування в Німеччині 

Агентство розпочинає програму офіційного працевлаштування громадян України  в Німеччині  доглядальницями  з оформленням німецької робочої візи на 180 днів на підставі дозволу на роботу від німецького центра зайнятості та трудового контракту з німецьким роботодавцем. Старт програми повинен був розпочатися в березні 2020 року, але через коронавірус-19 перенесли на червень. Бажаючим працевлаштуватися в Німеччині необхідно відвідати  агентство в м. Вінниці, вул. Соборна 66, офіс 309 та підписати відповідний договір про працевлаштування і надати копії документів для передачі в Німеччину з метою підготовки дозволу на роботу і оформлення трудового договору.  Подача підготовлених агентством документів в посольство для оформлення робочої візи здійснюється особисто майбутнім заробітчанином. Робоча віза оформляється в німецькому посольстві в м. Києві. 

                                                                           Необхідні документи

Закордонний, внутрішній паспорт та ідентифікаційний номер

Документ про медичну освіту (обов’язково), кваліфікацію або рекомендації (якщо є)

Трудова книжка (якщо є)

Документ про знання німецької мови на рівні Б1 з інституту Гете

Санітарна книжка (відсутність СПІДа, гепатита, сіфіліса, туберкульоза). Оформити перед подачею документів на візу.

Дві кольорові свіжі фотографії (паспортного зразка і в повний зріст)

                                                                                     Заробітна плата:  

 Для доглядальниці 250 – 300 грн./годину, або 40000 – 55000 грн./місяць в залежності від кваліфікації, освіти, досвіду роботи, кількості відпрацьованих годин, знання німецької мови з проживанням і харчуванням за рахунок роботодавця. Робота в пансіонатах для людей похилого віку, лікарнях або сім’ях. Можливий ненормований робочий день (за згодою сторін).                                                                                               

Вартість оформлення робочої візи і працевлаштування:  6000 грн. (в день підписання договору з агентством, вноситься 50% передоплати 3000 грн., решта перед подачею підготовлених документів в німецьке посольство на робочу візу.

Термін оформлення трудового контракту і робочої візи:  6-8 тижнів

Вимоги до доглядальниці: наявність медичної освіти та досвіду роботи медсестрою (фельдшером). Вік 28 – 55 років, без ожиріння. Фізично і психологічно здорові. Знання німецької мови на рівні Б1, підтвердженого інститутом Гете. Відсутність судимості та шкідливих звичок (не палити і не пити алкоголь). Терпеливий характер, готовність бути прислугою. Бути чесною, працьовитою, відповідальною, якщо цього не має, Ви не зможете працювати доглядальницею в Німеччині.      

Порада заробітчанам: Німеччина нова країна для ринку праці громадян України і як все нове викликає певний страх, сумнів і не впевненість у власних силах. Але хіба ми дурніші за поляків, словаків, чехів чи угорців, які їдуть в Німеччину на заробітки, а ми вимушені працювати у них і отримувати зарплату меншу в 3 рази ніж платять в Німеччині. Проста арифметика: в Польщі зарплата в 3 рази більша ніж в Україні і тому там щорічно на заробітках 3 млн. громадян України, а в Німеччині зарплата в 3 рази більша ніж в Польщі і 1,3 млн. вільних, не зайнятих  вакансій. Так чому б не зайняти одну з цих вакансій, яка оплачується в 9 раз вище ніж аналогічна в Україні?  На сьогодні агентство може запропонувати в Німеччині лише одну вакансію – доглядальниці. (тут кілька причин і коронавірус-19 так і самі українці, які приїхали в Німеччину і працюють нелегально по фальшивим литовським і румунським ID карткам та польським листкам відрядження. Нелегалів не поважають ні в одній країні. Але з Нового 2021 року для фахівців з України обіцяють розширити список вакансій для офіційного і законного працевлаштування. Вчіть німецьку мову.

                                                             ФОП «Агентство зайнятості Нагірняк-2003» 

                             м. Вінниця, вул. Соборна 66, офіс 309.   Тел. моб. 067 739 77 38 (вайбер)

                           Графік роботи: 9.00 – 18.00     Обід: 13.00 – 14.00     Вихідні: субота, неділя.