AU-PAIR в США

Робота для молоді за кордоном

Au-Pair в США – міжнародна молодіжна програма культурного обміну, яка була створена в 1969 році. Основна мета програми – досконале вивчення мови та культури країни перебування. Спочатку в ній приймала участь молодь з 9 країн Європи, а сьогодні Статут програми прийняли майже всі країни світу, в тому числі Україна.
Чому країни та сім’ї зацікавлені  приймати у себе Au-Pair:

Розвинені країни Європи, США зацікавлені, аби іноземна молодь, проживши 1-2 роки в їхній державі вивчила мову, культуру, звичаї та менталітет країни перебування. Таким чином, країни рекламують себе, свої можливості, досягнення і переваги.
Дуже зручно, що в сім’ї  є Au-Pair, до якого вже звикли діти і який завжди може залишитися з ними, коли батькам потрібно на роботу, або у інших справах. Також сім’ї цікаво познайомитися з Au-Pair з іншої країни, культурою та звичаями. Крім того, сім’ї, які приймають Au-Pair отримують податкові пільги.
Робота для молоді за кордоном –
перспективи Au-Pair в США:
Бажаючий кандидат підписує  договір з українським агентством на пошук іноземної сім’ї та на підготовку необхідних документів для оформлення  американської річної візи J-1. Іноземна сім’я після вивчення документів і фотографій українського кандидата та спілкування з ним за допомогою Skype підписує стандартний договір, затверджений міжнародною програмою Au-Pair, де чітко прописані права, обов’язки, відповідальність сторін. За дотриманням умов договору в кожній країні спостерігає незалежний координатор програми.
Досить просто досконало вивчити іноземну мову, проживши 1-2 роки в країні, для мешканців якої ця мова є рідною, постійно чути «живу» мову повсюди (на вулицях, в магазині, по радіо і телевізору, в театрах і кафе), спілкуючись щоденно з носіями мови та відвідуючи мовні курси. У Вас просто не буде можливості досконало не вивчити мову. Скоріше почнете забувати рідну мову, ніж не вивчите іноземну. Спілкування в сім’ї, з дітьми, іншими AU-Pair також допомагає цьому.
Вільне володіння іноземною мовою відкриває перед Au-Pair широкі перспективи в області освіти за кордоном. Отримавши диплом престижного  США коледжу або університету, зможете влаштуватися на роботу та отримувати достойну з/п 4000-5000 $/міс.
Працюючи в якості Au-Pair, маєте можливість заробити кишенькові гроші         800 $/місяць, або 9600 $/рік
Отримаєте можливість побачити світ, знайти друзів в країні, яка на 1-2 роки стане Вашою домівкою.

Робота для молоді за кордоном: AU-PAIR в США

Серед молодих українців дуже популярна програма в США, в цій країні найбільш продумані умови програми Au-Pair із тих країн, які приймають участь в цій програмі. Європейський досвід взятий за основу при створенні американської програми Au-Pair. При цьому програма створювалась набагато пізніше і в США постаралися створити свою програму, взявши багаторічний європейський досвід з врахуванням американської специфіки – їм це вдалося.

США – це велика, розвинена і могутня наддержава з величезними можливостями і перспективою для української молоді. США прекрасний вибір для тих, хто хоче продовжити навчання в американському коледжі чи університеті після закінчення програми Au-Pair.

Вимоги до кандидатів:

Жінки віком 18 – 27 років.
Знання англійської мови на розмовному рівні.
Любов до дітей, чесність, комунікабельність, пунктуальність, відповідальність.
Неодружений (а), відсутність власних дітей, відсутність судимостей.
Наявність водійських прав, категорія Б.
Умови програми:

Термін дії програми – 12 місяців, з правом продовження на 6, 9, 12 місяців.
Допомога по догляду за дітьми та нескладна домашня робота, пов’язана з дітьми 45год/неділю.
Проживання в сім’ї (виділяється окрема кімната), безкоштовне харчування.
Вихідні 1,5 днів щотижня та оплачувана відпустка 2 тижні протягом року.
Обов’язкове страхування та курси англійської мови в коледжі за рахунок сім’ї.
Гроші на кишенькові витрати в сумі 800 $/міс., або 9600 $/рік.
Авіаквиток Україна-США-Україна за рахунок сім’ї.
Вартість програми – 650 дол. США в гривнях по курсу продажу Приватбанку.

Необхідні документи:

  • Копія закордонного паспорта
  • Медобстеження (бланк в офісі агентства)
  • Довідка про несудимість
  • Копія диплома або аттестата
  • Характеристика (бланк в офісі агентства)
  • Дві рекомендації по догляду за дітьми (копії бланка в офісі агентства)
  • Відеоролик про себе англійською мовою
  • Лист сім’ї англійською мовою (зразок в офісі агентства)
  • Копія водійського посвідчення.

За детальною інформацією звертайтеся в офіс агентства за адресою:  м. Вінниця, вул. Соборна, 66, офіс 309.

                                                                             УВАГА!                                                                                                                                                                           В зв’язку з виходом на пенсію за віком Нагірняка Ф.П., агентство занятості з 1 вересня 2021 року  припиняє свою діяльність і звільняє офіс в Вінниці за адресою: вул. Соборна 66, офіс 309.